Sterylizacja w Medycynie i Kosmetyce

Najbliższy planowany termin rozpoczęcia kursu Sterylizacja w branży Medycznej i Kosmetycznej:  9 grudnia 2023 r.
Liczba godzin lekcyjnych: 20.
Cena: 599 zł zamiast 1500 zł.

Czas PROMOCJI ograniczony. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
– wyślij zgłoszenie na kurs z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu na adres: diamondeducation@onet.pl, wpisując w temacie: PROMOCJA: Kurs Sterylizacji w branży Medycznej i Kosmetycznej lub zadzwoń, aby zarezerwować miejsce.

KURS  STERYLIZACJI w branży MEDYCZNEJ i KOSMETYCZNEJ (gabinety stomatologiczne, kosmetyczne, fryzjerskie, podologiczne, manicure/pedicure, tatuażu)

Cena: 599 zł zamiast 1500 zł
* Cena  szkolenia obejmuje: profesjonalnie przeprowadzenie zajęć, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku zgodnym z rozporządzeniem MEN oraz serwis kawowy. Zapraszamy.

1. Kwalifikacja sprzętu i wyrobów medycznych do procesów mycia, dezynfekcji i sterylizacji;
    – przeprowadzania mycia, dezynfekcji i sterylizacji przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń
    – przeprowadzania kontroli procesów dekontaminacji
    – prowadzenia dokumentacji mycia, dezynfekcji i sterylizacji
  2. Aseptyka i antyseptyka
  3. Gabinet stomatologiczny oraz gabinet kosmetyczny/fryzjerski/podologiczny/manicure/pedicure/tatuażu a zapobieganie zakażeniom
  4. Biofilm w stomatologii i kosmetyce
  5. Zasady higieny w gabinecie stomatologicznym i kosmetycznym/fryzjerskim/podologicznym/manicur/pedicure/tatuażu
  6. Przegląd preparatów do dezynfekcji
  7. Dezynfekcja
  8. Normy i procedury  obowiązujące podczas  sterylizacja
  9. Walidacja i kontrola podczas procesu sterylizacji
  10. Higiena rąk
  11. Myjka ultradźwiękowa
  12. Postępowanie z odpadami medycznymi
  13. System ssący
  14. Dezynfekcja wycisków
  15. Turbiny: dezynfekcja i konserwacja
  16. Wirus HBV, HCV, HIV, Herpes simplex (wirus opryszczki) – zapobieganie.
  17. Dekontaminacja.

* kurs nie nadaje tytułu zawodowego