Dezynfekcja w Gabinecie Stom.

Najbliższy planowany termin rozpoczęcia kursu Dezynfekcja, Sterylizacja i Odpady Medyczne w Gabinecie Stomatologicznym: 9 grudnia 2023 r.
Liczba godzin lekcyjnych: 8.
Cena: 599 zł zamiast 1500 zł

Czas PROMOCJI ograniczony. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
– wyślij zgłoszenie na kurs z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu na adres: diamondeducation@onet.pl, wpisując w temacie: PROMOCJA : Szkolenie – Dezynfekcja, Sterylizacja i Odpady Medyczne w Gabinecie Stomatologicznym lub zadzwoń, aby zarezerwować miejsce.

Cena: 599 zł zamiast 1500 zł
* Cena  szkolenia obejmuje: profesjonalnie przeprowadzenie zajęć, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku zgodnym z rozporządzeniem MEN oraz serwis kawowy. Zapraszamy.

1. Aseptyka i antyseptyka
  2. Gabinet stomatologiczny a zapobieganie zakażeniom
  3. Biofilm w stomatologii
  4. Zasady higieny w gabinecie stomatologicznym
  5. Przegląd preparatów do dezynfekcji
  6. Dezynfekcja
  7. Normy i procedury obowiązujące podczas sterylizacji
  8. Walidacja i kontrola podczas procesu sterylizacji
  9. Higiena rąk
  10. Myjka ultradźwiękowa
  11. Postępowanie z odpadami medycznymi
  12. System ssący
  13. Dezynfekcja wycisków
  14. Turbiny: dezynfekcja i konserwacja
  15. Wirus HBV, HCV, HIV, Herpes simplex (wirus opryszczki)- zapobieganie.
  16. Odpady medyczne – KODY.
  17. Karta charakterystyki.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN, szkolenia mogą być obecnie prowadzone jedynie metodami wykorzystującymi techniki na odległość.
U nas kursy online odbywają się w czasie rzeczywistym.  Dokładamy wszelkich starań, by nasze szkolenia online nie odbiegały od tych, prowadzonych stacjonarnie, w sali szkoleniowej.
Przez cały czas szkolenia jest kontakt z wykładowcą „na żywo”. Wykładowca prowadzący zajęcia widzi Uczestników kursu (Uczestnicy również widzą Wykładowcę i pozostałych Uczestników szkolenia).
Wykładowca realizuje program tak jak w przypadku zajęć stacjonarnych, przekazuje wiedzę, Uczestnicy wykonują zadane ćwiczenia, wykonują zadania, biorą aktywnie udział w zajęciach. Można zadawać pytania, Wykładowca odpowiada, instruuje (tak jak na zajęciach stacjonarnych). Zapraszamy.