Klinika/Gabinet na 5 gwiazdek

Najbliższy planowany termin rozpoczęcia szkolenia:  17 grudnia 2023 r.
Cena: 899 zł zamiast 1800 zł

Czas PROMOCJI ograniczony. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
– wyślij zgłoszenie na kurs z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu na adres: diamondeducation@onet.pl, wpisując w temacie: PROMOCJA: Klinika/Gabinet na pięć gwiazdek lub zadzwoń, aby zarezerwować miejsce.

SZKOLENIE KLINIKA/GABINET NA PIĘĆ GWIAZDEK*****

Szkolenie skierowane jest do: Lekarzy,  Higienistek/tów i Asystentek/tów Stomatologicznych,  Osób, zarządzających kliniką, jak również do Osób, które chciałyby zajmować się tym w przyszłości.

Cena: 899 zł zamiast 1800 zł
* Cena  szkolenia obejmuje: profesjonalnie przeprowadzenie zajęć, materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku zgodnym z rozporządzeniem MEN oraz serwis kawowy. Zapraszamy.

1. Bycie KAPITANEM, a nie tylko WYKONAWCĄ
2. Budowanie wiarygodności w oczach Pacjenta
3. Zatrzymać „Wędrującego Pacjenta”
4. Zarządzanie zadaniami Asysty i Higienistów.