Intendent w placówkach żywienia zbiorowego

Kurs INTENDENT w placówce żywienia zbiorowego – dzisiaj tylko 699 zł,
Termin kursu –od  11 grudnia  2023 r.
Cena: 699 zł zamiast 1500 zł

Zgłoszenia na kurs można dokonać osobiście w sekretariacie placówki lub też przez internet.
Ilość miejsc jest ograniczona. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
– wyślij zgłoszenie na kurs z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu na adres: diamondeducation@onet.pl, wpisując w temacie: PROMOCJA : Kurs INTENDENT w placówce żywienia zbiorowego.

KURS INTENDENT w placówce żywienia zbiorowego

Cena: 699 zł zamiast 1500 zł

Program kursu obejmuje następujące zagadnienia:

1. Zawód Intendent
    – przepisy BHP, HAACP, GHP, GMP
  2. Zapoznanie z obowiązkami osoby zatrudnionej na stanowisku intendenta w zakładzie żywienia zbiorowego
    – dyscyplina finansowa i racjonalne gospodarowanie środkami pieniężnymi
    – wartość zamówienia
    – magazyn
    – dostawa i przyjęcie towaru
    – kartoteki przychodów i rozchodów
  3. Dokumentacja w pracy intendenta
  4. Klasyfikacja diet
  5. Dietetyka w placówkach żywienia zbiorowego
    – zapoznanie z tablicami produktów i potraw
    – układanie jadłospisów
    – prezentacja komputerowych programów dietetycznych.

Zgodnie z rozporządzeniem MEN, szkolenia mogą być obecnie prowadzone jedynie metodami wykorzystującymi techniki na odległość.
U nas kursy online odbywają się w czasie rzeczywistym.  Dokładamy wszelkich starań, by nasze szkolenia online nie odbiegały od tych, prowadzonych stacjonarnie, w sali szkoleniowej.
Przez cały czas szkolenia jest kontakt z wykładowcą „na żywo”. Wykładowca prowadzący zajęcia widzi Uczestników kursu (Uczestnicy również widzą Wykładowcę i pozostałych Uczestników szkolenia).
Wykładowca realizuje program tak jak w przypadku zajęć stacjonarnych, przekazuje wiedzę, Uczestnicy wykonują zadane ćwiczenia, wykonują zadania, biorą aktywnie udział w zajęciach. Można zadawać pytania, Wykładowca odpowiada, instruuje (tak jak na zajęciach stacjonarnych). Zapraszamy.