Stylizacja Paznokci – Żel/Hybryda/Stylizacja Magnetyczna i Japoński/Akryl/biologiczny

Planowany termin kursu Stylizacji Paznokci I stopnia (Akryl/Manicure Japoński/ Manicure Biologiczny/Podstawy Zdobień) – 13 stycznia 2024 r.

Planowany termin szkolenia II stopnia (Żel/Hybryda/Stylizacja Magnetyczna/Podstawy Zdobień):
– 14 stycznia 2024 r.

Liczba godzin dydaktycznych: 10

Zapraszamy.
CENA PROMOCYJNA SZKOLENIA I stopnia – 599 zł (Cena bez promocji – 1500 zł), II stopnia – 699 zł (cena bez promocji 1600 zł).

Czas PROMOCJI ograniczony. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
– zadzwoń i zapytaj o szczegóły promocji – tel.: 690 676 294.
– wyślij zgłoszenie na kurs z podaniem imienia, nazwiska, numeru telefonu na adres: diamondeducation@onet.pl, wpisując w temacie: PROMOCJA: Szkolenie Stylizacja Paznokci I lub II stopnia  lub zadzwoń, aby zarezerwować miejsce.

KURS STYLIZACJI PAZNOKCI I stopnia –
Akryl, Manicure Japoński, Manicure biologiczny, Podstawowe techniki malowania i zdobień

Celem kursu jest:
– zapoznanie z metodami wykonywania manicure/pedicure oraz pielęgnacją dłoni (duży nacisk położony na zasady dezynfekcji),
– zapoznanie od podstaw z techniką oraz nabycie umiejętności przedłużania, a także stylizacji paznokci metodą AKRYLOWĄ oraz  wykonanie MANICURE JAPOŃSKIEGO,
– przekazanie usystematyzowanej wiedzy popartej ćwiczeniami praktycznymi (teoretyczne i praktyczne przygotowanie do pracy w zawodzie).

Zajęcia praktyczne:
– Duży nacisk kładziemy na PRAKTYKĘ – zapewniamy wszystkie kosmetyki i akcesoria, potrzebne podczas zajęć.
– Uczestnicy Kursu mają możliwość zabrania ze sobą 2 Osób towarzyszących do ćwiczeń na zajęciach (w przypadku, gdy Uczestnik szkolenia nie zabierze ze sobą Modelek, zajęcia praktyczne odbywają się na dłoniach do ćwiczeń).

Cena: 599 zł zamiast 1500 zł
* Cena  szkolenia obejmuje: profesjonalnie przeprowadzenie zajęć, wszelkie materiały (narzędzia, urządzenia, preparaty, lakiery) potrzebne do ćwiczeń na zajęciach, zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku zgodnym z rozporządzeniem  MEN, Certyfikat oraz serwis kawowy. Zapraszamy.

1. MANICURE/ćwiczenia
    – zasady dezynfekcji
    – budowa paznokcia
    – manicure ekologiczny
    – pielęgnacja paznokci naturalnych i dłoni
    – manicure SPA
  2. PEDICURE/ omówienie
    – pedicure klasyczny
    – pedicure ekologiczny
    – pedicure SPA
  3. METODA AKRYLOWA
    – przedłużanie paznokci na tipsie zamiennie przedłużanie paznokci na szablonie
  4. MANICURE JAPOŃSKI
    – wprowadzenie
  5. TECHNIKI MALOWANIA PAZNOKCI
  6. PODSTAWOWE TECHNIKI ZDOBIEŃ PAZNOKCI
  7. Nasze dłonie wizytówką w pracy i przy rozmowach kwalifikacyjnych

KURS STYLIZACJI PAZNOKCI II stopnia –
Żel, Hybryda, Stylizacja Magnetyczna (efekt kociego oka lakierem magnetycznym)

Celem kursu jest:
– zapoznanie od podstaw z 3 technikami: nabycie umiejętności przedłużania, a także stylizacji paznokci metodą ŻELOWĄ, wykonanie manicure HYBRYDOWEGO oraz  wykonanie stylizacji lakierem MAGNETYCZNYM (efekt kociego oka)

Zajęcia praktyczne:
– Uczestnicy Kursu mają możliwość zabrania ze sobą Osoby towarzyszącej do ćwiczeń na zajęciach (w przypadku, gdy Uczestnik szkolenia nie zabierze ze sobą Modelki, zajęcia praktyczne odbywają się na dłoniach do ćwiczeń).

Liczba godzin dydaktycznych: 10
Cena: 699 zł zamiast 1600 zł
* Cena  szkolenia obejmuje: profesjonalnie przeprowadzenie zajęć, wszelkie materiały (narzędzia, urządzenia, preparaty, lakiery) potrzebne do ćwiczeń na zajęciach, zaświadczenie o ukończeniu kursu na druku zgodnym z rozporządzeniem MEN, Certyfikat oraz serwis kawowy. Zapraszamy.

1. MANICURE BIOLOGICZNY
  2. SPA dla dłoni
  3. METODA ŻELOWA
    – przedłużanie paznokci na tipsie/zamiennie na szablonie